Strona Główna O nas Praca Rehabilitant (Piaseczno)

Rehabilitant (Piaseczno)

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres:
[email protected]

Poszukujemy kandydata na stanowisko rehabilitanta.

Zakres obowiązków:

  • praca z pacjentem pooperacyjnym z zakresu chirurgii plastycznej
  • obsługa innowacyjnych urządzeń z zakresu medycyny estetycznej
  • udzielanie podstawowych informacji na temat zakresu zabiegów/usług Kliniki
  • asysta przy zabiegach medycyny estetycznej
  • opieka nad pacjentem
  • dbałość o gabinety lekarskie
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • kierowanie pozytywnego wizerunku Kliniki Ambroziak
  • praca w oddziale w Warszawie i Piasecznie

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia kierunkowego, min. Licencjat
  • doświadczenia w pracy z pacjentem (indywidualna terapia)
  • doświadczenia z zakresu fizykoterapii kinezyterapii i masażu
  • ukończone kursy doszkalające - mile widziane
  • umiejętności szybkiego nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z ludźmi
  • wysoka kultura osobista, z nienaganną prezencją
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjności w dni powszednie oraz (ew. niektóre soboty)

Oferujemy:

  • Współpracę z liderami branży
  • Możliwość wymiany doświadczeń i intensywnego rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń i warsztatów zabiegowych
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii, produktów i urządzeń medycyny estetycznej
  • Pracę w ambitnym, młodym i dynamicznym środowisku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres [email protected]

Klinika Ambroziak

al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa

pon-pt: 09:00-20:00
sob: 10:00-18:00

Szpital Ambroziak

ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno

pon-pt: 10:00-20:00
sob: zamknięte